Para


21.08.2020 Türkiye'nin Doğaz Gaz Bulması.

Mouse0270

tayfun

Gözümüz aydın an itibari ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı verilere göre 

Tuna-1 Sondaj kuyusundan 320 milyar metre küp (şuanlık değeri tahmini 120 milyar dolar) doğal gaz rezervi bulunmuş durumda. Herşey iyi giderse ilk gaz sevkiyatı 2023 yılında başlayacak.

 

Diğer bir sevindiren gelişme bu bulunan doğal gazın bir başlangıç olduğu ve devamının da bulunacağı yönnünde.


Netflix 30 Gün Deneme Süresi Geri Geldi.

Mouse0270

tayfun

Geçtiğimiz dönemlerde Türkiye dahil bir çok ülkede kaldırılan ilk 30 gün ücretsiz deneme süresi Türkiye'de tekrar aktif oldu ancak bir fark ile kartınızdan 1.90 TL ücret çekiyor daha doğrusu yeni sistemde ilk ay fiyat 2 TL.


Paypal

Mouse0270

PanxeR

Elon Musk'ın arkadaşları ile kurduğu nimet site , bir dönem üniversitede öğrenci iken harçlığımı çıkarmamı sağlamıştır , tam işler daha iyiye giderken ben ülkeye döviz sokmaya başlamışken kullanımı engellenmiş ve iyiye giden işimin bitmesine sebep olmuştur.


Papara Cash Back

Mouse0270

PanxeR

 

https://www.papara.com/ üzerinden erişilebilen papara'nın güzide hizmeti ve avantajı.

 

cashback sistemi ile enpara vb. de olduğu gibi harcamalarınıza indirim kazanıyorsunuz ancak en büyük fark diğer bankalarda bulunan aylık harcama tutarı sözü veya belli başlı diğer kriterler yok.

 

Papara da aktif bulunan kampanyadan faydalanmak için harcama yapmak yeterli. Ödemeyi yaptığınız anda örnek youtube %50 indirim 9.9 lık harcama için 4.99 tl anında hesabınıza yatıyor şuanda kampanyadaki hizmetler

 

spotify %50

youtube %50

netflix %50

eczane harcamasına %50

kidega %15

yolcu360 %8

lidyana %7,5

istegelsin %5

hepsiburada %5

teknosa %3

 

en en en büyük özelliği dediğim gibi hem ön koşul olmaması hemde parayı anında yatırması mükemmel bir detay. 7/24 para transferinin ücretsiz olduğunu da eklemeyi unutmayalım.


Knight Online

Mouse0270

Atlas

Bu alanın yetkilisi ben olmalıyım sanırım


Şehir Merkezi Ev Vs Köy Evi

Mouse0270

PanxeR

 

Görselden gördüğünüz üzere benim tercihim köy evi oldu. Bunun en büyük sebebi artık 29 yaşına gelmiş olmam , evli olmam , kira ile uğraşmak istememem gibi farklı faktörler. Eğer üniversite'den yeni mezunsanız ve kendinize bir amaç edinmek istiyorsanız muhtemelen sizin için en iyi tercih büyük şehirler olacaktır. Köy evinin bir çok avantajının yanında aslında şehir merkezine ve işe çokta uzak olmayan (mesela 20 25 dk ) civarında evlerde var. Eğer işinizi evinize uydurabilirseniz şehir merkezindeki o gürültü ve kalabalıktan kurtulduktan sonra büyük bir oh çekiyorsunuz. 

 

 


Knight Online

Mouse0270

test1

Rise Online Knight Offline :)

 

23 agustos alpha aciliyor beklerim.


Bildirim